Tankmix™ Home   Cesky  Dansk  Deutsch  English  Español  Français  Italiano  Magyar  Polski  Português  Suomi    Język Tankmix™ to serwis, pokazujący mieszalność produktów YaraVita™ z innymi środkami ochrony roślin.

Dostęp do aplikacji Tankmix™ jest otwarty dla każdego i umożliwia lepsze planowanie zabiegów z użyciem prodúktów YaraVita. Wszystkie testy są przeprowadzane w warunkach laboratoryjnych zgodnie z normą EN ISO 9001:2000. W warunkach polowych wiele czynników może wpłynąć na parametry mieszaniny, stąd test powinien być traktowany jako wskazówka, a nie gwarancją zgodności fizycznych czy biologicznych.

Zachęcamy do rejestracji używając formularza, który znajduje się po prawej stronie. Rejestracja jest darmowa i otwiera dalsze funkcje aplikacji Tankmix™, np. więcej informacji o YaraVita™, karty bezpieczenstwa, rekomendacje, jak również umożliwia szybszy dostęp do wyników za pomocą automatycznego systemu logowania. Klikając przycisk kontynuuj, zgadzasz się na Regulamin Tankmix™. • Dostep dla gosci nie posiadajacych konta

  Kraj

  Akceptuję warunki i regulamin
 • Logowanie

    Adres e-mail
     
    Haslo
   

   
   
Nie znasz hasla/zapomniales hasla ]

 • Rejestracja

    Pelna nazwa
     
    Adres e-mail
     
    Haslo
     
    Zawód
   
    Jak nas znalazles